Naujienos

Komanda plečiasi ir stiprėja – prisijungia Raimundas Ušackas

1 Liepa 2020

Šiais metais banku tapsianti „PayRay“ nuosekliai plečia komandą ir pritraukia aukščiausių kompetencijų specialistus. Šią liepą prie komandos prisijungė Raimundas Ušackas, jis eis verslo plėtros vadovo pareigas.

Raimundas Ušackas pastaruosius trejus metus dirbo kompanijos „Ernst & Young Baltic“ vyresniuoju konsultantu strategijos ir sandorių paslaugų skyriuje. Šioje tarptautinėje kompanijoje jis privatiems verslams ir privataus kapitalo fondams teikė paslaugas, susijusias su įmonių susijungimais, įsigijimais (išsamūs finansiniai patikrinimai, verslo vertinimas), kapitalo ir skolos pritraukimais. Taip pat padėjo klientams, siekiantiems gauti banko licenciją Lietuvoje ar už jos ribų, ruošdamas finansines prognozes ir verslo planus. 

 

Naujasis „PayRay“ verslo plėtros vadovas profesinę patirtį taip pat kaupė studentų įkurtame investiciniame fonde „Bunhill Capital“, buvo lietuvių studentų bendruomenės Londono „Cass“ verslo mokyklos steigėjas ir prezidentas. Raimundas Ušackas finansų srities išsilavinimą įgijo studijuodamas Jungtinėje Karalystėje „Exeter“ universitete bei vienoje iš penkių Londono „City“ universiteto mokyklų „Cass“. 

„Tikiu, kad mano sukaupta finansinė konsultacinė patirtis, ypač padedant verslams steigti bankus nuo pradinės idėjos iki licencijos gavimo dienos, suteiks galimybę apčiuopiamai prisidėti prie „PayRay“ plėtros užsienio rinkose. Be to, bus vertinga ir plečiant paslaugų portfelį, kad verslui būtų galima lanksčiau, paprasčiau ir greičiau gauti reikalingą finansavimą veiklai vystyti“, – sako R. Ušackas. 

Pasak naujo komandos nario, „PayRay“ sužavėjo savo ambicijomis, veržlumu, greičiu ir noru augti bei konkuruoti rinkoje, suteikiant lankstesnį ir lengviau pasiekiamą finansavimą verslui. „Surinkta profesionali komanda, su kuria jau teko dirbti anksčiau, būnant konsultantu, neleido abejoti būsima „PayRay“ tarptautine sėkme. Būtent tai paskatino sutikti prisijungti prie jau suformuotos profesionalios komandos“, – priduria jis 

Po Raimundo Ušacko prisijungimo „PayRay“ komandoje iš viso jau dirba 28 finansų sektoriaus profesionalai.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite naudingus patarimus, padėsiančius auginti verslą!

PRADĖKITE JAU ŠIANDIEN!

Suteikite savo verslui daugiau galimybių